Öyle bir tereyağı düşünün ki açık olan rengiyle peyniri anımsatacak, hafif olan lezzetiyle tereyağı sevenleri şaşırtacak ve lezzetine aşık edecek. Bir parça sıcak ekmeğin arasına girdiğinde kaymak yiyormuşsunuz hissi veren burnunuza gelen süt kokusuyla doğallığını ve saflığını belli eden  hakiki doğal tereyağı sofralarınıza lezzet katacak.

Trabzon'un eşsiz doğasında doğal beslenen ineklerin saf sütlerinden elde edilen tuzsuz bu lezzet ne bir koruyucu ne de bir katkı maddesi içerir. Geleneksel tariflerine göre titizlikle ve sabırla hazırlanır. Tereyağı sevmeyenlerin bile seveceği bir tereyağı olduğuna eminiz.

İçindekiler

Pastörize krema, tuz, tereyağı kültürü,Ağırlıkça en az % 82 süt yağı içerir. Ağırlıkça en fazla %2 tuz içerir.+2/+4 °C de muhafaza edip son kullanma tarihinden önce tüketiniz.Son tüketim tarihi ve Parti No ambalaj üzerindedir.Türk Gıda Kodeksi Tereyağı, Diğer Süt Yağı Esaslı Sürülebilir Ürünler ve Sadeyağ Tebliği’ne uygun üretilmiştir.Alerjen uyarısı: Sütte doğal olarak bulunan laktoz içerir.

Besin Değerleri

Porsiyon Miktarı

100 Gr.

Kalori (kcal)

716

Toplam yağ

81 g

Trans yağ

3,3 g

Kolesterol

215 mg

Sodyum

11 mg

Potasyum

24 mg

Karbonhidrat

0,1 g

Diyet lifi

0 g

Şeker

0,1 g

Protein

0,9 g